Központi írásbeli tudnivalók (2020. január 18.)

Kedves Diákok és Szülők!

A központi írásbelivel kapcsolatosan az alábbiakban olvashatják a legfontosabb tudnivalókat:

• A vizsga időpontja: 2020. január 18. 10:00
  • Érkezést követően a diákok keressék meg a termet, ahol a vizsgát írják (a bejáratnál ki lesz téve a terembeosztás), foglaljanak helyet és készítsék elő a személyi azonosító okmányukat, amit feltétlen hozzanak magukkal!
  • Központi eligazítást az aulában nem tartunk, a teremben a felügyelő tanártól fognak mindent megtudni.
  • Legkésőbb 9:50-ig mindenki legyen a kijelölt teremben!
  • A szülők felkísérhetik a gyermeküket a tanterembe, de nekik 9:50-kor vissza kell jönniük az aulába, a termek előtti folyosón sem tartózkodhatnak! Várakozási lehetőséget biztosítunk az aulában vagy a színházteremben.
  • 10:00-10:45-ig történik a magyar nyelvi feladatlap kitöltése.
  • 10:45-kor a magyar feladatlap megírása után a tanulók lemehetnek a szülőkhöz az aulába, de 10:55-re menjenek vissza a terembe!
  • 11:00-11:45-ig dolgoznak a matematika feladatokon a diákok.
  • Az időhosszabbítással rendelkező tanulók a megküldött határozatban biztosított időkeretben töltik ki a feladatlapokat.
  • Az írásbeli vizsga során a dolgozat megírásakor a rajzokat lehet csak ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni!
  • A magyar nyelvi feladatlap kitöltéséhez segédeszköz nem használható!
  • A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható!
  • Mobiltelefont kikapcsolt állapotban a tanári asztalra kell kirakni a vizsga alatt.
  • A kijavított dolgozatok megtekinthetők iskolánk aulájában 2020. január 24-én 8:30 – 16:30-ig, ahol átvehetik az értékelő lapot is.

Mindenkinek eredményes vizsgát kívánunk!