SZERETNÉTEK EGY CRAFTBOT 3D NYOMTATÓT?

A válaszunk IGEN volt!

A Digitális Témahét keretében a CraftUnique Kft pályázatot hirdetett, melyen 10 kiválasztott iskola számára lehetőséget biztosítottak, hogy több mint két hónapig tesztelhessenek egy CraftBot 3D nyomtatót. Iskolánk pályázott és bekerültünk a 10 szerencsés közé, így április közepén kipróbálásra megkaptuk a nyomtatót.

A tesztelés folyamatban, a kezdeti nehézségeken túljutva, kreativitásunk szárnyakat kapott, készülnek a jobbnál jobb tervek.

Mivel nem csak a nyomtató tesztelése, a megtartása is célunk, ezért további feladatunk is akad. Társasjátékot tervezünk, melynek elemeit a 3D nyomtató segítségével hozzuk létre.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Ha van kedved kreatív csapatunkhoz tartozni, jelentkezz Zoltai-Jantó Ildikó tanárnőnél!