A weboldal üzemeltetője

A schiller-gymnasium.hu honlap kizárólagos üzemeltetője a Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

Intézmény neve

Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium
Friedrich-Schiller-Gymnasium und Schülerwohnheim

Az intézmény egyedi kódszáma: 200410

Címe: 2085 Pilisvörösvár, Szabadság út 21.
Telefon: 06 26/330-140
E-mail: gimi1@schillergimnazium.hu
Képviseli: Szabóné Bogár Erika, igazgató
Adószám: 15440134-2-13

Vezetőség

Szabóné Bogár Erika, igazgató
Jeskó Rita, nemzetiségi igazgatóhelyettes
Engerth Csaba, általános igazgatóhelyettes

© 2016-2020 – Minden jog fenntartva.

A tárhelyszolgáltató és annak elérhetőségei

• AB Plusz Bt.
  • Székhely: 2049 Diósd, IV. Béla király utca 48.
  • Elektronikus elérhetőség: abplusz.hu

Bankkártyával történő fizetés menete és feltételei

A bankkártyás fizetés révén Ön kényelmesen és biztonságosan vásárolhat áruházunkban. A kiválasztott áruk megrendelése után Önt az Unicredit Bank fizetőoldalára irányítjuk, ahol a jelenleg elérhető legbiztonságosabb, titkosítással lebonyolított tranzakción keresztül fizethet bankkártyájával. Vásárlóinknak csak annyi a dolga, hogy a fizetési mód kiválasztásánál „fizetés bankkártyával” feliratra kattintsanak, majd a Bank fizetési szerverén a kártya számát, le- járati dátumát, valamint a hátoldalán található ellenőrzőkódot (CVC/CVV) megadják. A Bank a dombornyomott VISA és Mastercard, Visa Electron (a kártyát kibocsátó bank döntésétől függően), valamint azon Maestro kártyákat fogadja el, melyekhez ellenőrzőkód (CVC) került kibocsátásra. Amennyiben az Ön Maestro bankkártyáján ilyen nem található, érdeklődjön Bankjánál.

A kizárólag elektronikus használatra kibocsátott bankkártyákat csak abban az esetben fogad- hatjuk el, amennyiben annak használatát a kártyát kibocsátó bank engedélyezi! Kérjük, érdeklődjön bankjánál, hogy az Ön kártyája felhasználható-e interneten keresztül lebonyolítandó vásárláshoz.

A bankkártyával történő fizetésről itt olvashat bővebben.

Fejlesztés és üzemeltetés

Keresőoptimalizálás

• The Pitch Kft.
  • Székhely: 1101 Budapest, Kőbányai út 45/ A. K1. 5. em. 2.
    Képviseli: Sepsey Barna
    thepitch.hu