B 33-as diákolimpiai siker

Oroszlányban folytatódott a B33-as diákolimpia. Iskolánk csapata sikerrel szerepelt a csoportmérkőzéseken. Ugyan nem könnyen, de bejutottunk az ország legjobb nyolc B33-as csapata közé. (Ebben az évben közel 500 csapat indult ebben a versenyszámban!) Ez a teljesítmény sokat kivett a játékosokból. Szabadtéren küzdöttünk a 4 közé kerülésért, de sajnos ez már nem sikerült a fiúknak. Nem bírtuk a kánikulát, ami egész nap rányomta bélyegét a játékunkra, de főleg a dobóteljesítményünkre. Az 5-8. helyen végeztünk. (A helyosztókat nem játszhattuk le.) A fiúk teljesítményével nagyon elégedettek lehetünk, jövőre újra megkíséreljük az éremszerzést a döntőben is.

A csapat tagjai: Tichov Dominik, Pintér Máté. Kovács Domonkos, Manhertz Albert

Gratulálunk a fiúknak és Kertészné Németh Csilla tanárnőnek!