Fiatal focistáink is versenyeztek

December 12-én Törökbálinton, a körzeti versenyen szerepeltek ifjú labdarúgóink. Ezúttal a 2002/2003-as születésű játékosoknak rendeztek tornát. Ennek a csapatnak ez volt az első megmérettetése a Diákolimpián.

Sajnos balszerencsések voltunk a sorsolásnál, hiszen a nehéz ágra kerültünk. Ráadásul rögtön az első meccsen összekerültünk a házigazdák csapatával, akiktől egy nagyon izgalmas, szoros mérkőzésen, egy gólos vereséget szenvedtünk. Hiába nyertük meg az ezt követő mérkőzéseinket, a lebonyolításnak köszönhetően ez a 3. helyre volt elég.

Mindent egybevetve, sportolóink lelkes, jó játékukkal megérdemelték, hogy bronzéremmel a nyakukban térhettek vissza iskolánkba.

Gratulálunk a csapatnak és további sikereket kívánunk!

Eredmények:

Törökbálint Bálint – Pilisvörösvár Schiller 3:2

Pilisvörösvár Schiller – Páty 6:1

Pilisvörösvár Schiller – Törökbálint Zimándy 4:3

20161212_131626