HÍREK A VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUMBAN ELÉRT SIKEREKRŐL

Iskolánk 6 tagú angolos csapata: Balogh Eszter (szavalat), Hegyi Csenge (népdal), Milbich Martin (harmonika), Oláh Csenge (pop ének), Szép Márk (harmonika), Torma Eszter (pop és népdal) március 17-én részt vett a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium hagyományos Szent Patrik napi zenei előadói- és szavalóversenyén, ahol három kategóriában is szép eredményt értünk el.

Hegyi Csenge 1. helyezést ért el a népdal kategórián belül,

Balogh Eszter 2. lett a szavalóversenyen, valamint

Balogh Eszter elnyerte a zsűri különdíját a legjobb ír produkcióért

Ugyan a pop kategórián belül egyelőre nem volt sikerünk, az iskolák versenyében is elsők lettünk, hiszen csak a mi iskolánk diákjai hoztak el három díjat a versenyről.

Felkészítő tanár: Müllner Tibor

 

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420