Ismét a döntőben!

A magyarországi Europe Direct Információs Hálózat,  a Katona József Könyvtár, az Informatikai és Könyvtári Szövetség, az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete és az Európai Parlament Tájékoztatási Irodája

    

for-logo

országos középiskolai vetélkedőt indított európai uniós témában. A versenyre közel 200 csoport nevezett.

Iskolánk négyfős csapata az I. forduló online vetélkedőjén 286 pontot szerzett és bejutott a regionális döntőbe, amelyet 2016. november 17-én (Budapest – Közép-Magyarország) rendeztek meg.

Kiss Dávid 10. a, Kovács Domokos 10. b, Kiss Csilla 11. c és Náfrádi G. Artúr 11. a osztályos tanulók 184,2 ponttal megnyerték a versenyt és továbbjutottak az országos döntőbe, amely 2016. december 16-án Kecskeméten kerül megrendezésre.

A döntő feladata lesz egy dán tematikus nap megszervezése és lebonyolítása. „Egy nap Dániával” tematikus nap várható időpontja 2016. december 9.

Felkészítő tanár: Jeskó Rita

https://www.facebook.com/EuropeDirectPest/