Kosárlabda B33-as országos elődöntő

Kosárlabda B33-as országos elődöntő IV. régió

2018.02.14. – Törökbálint, Bálint Márton Gimnázium Sportcsarnok

Iskolánk legerősebb kosárlabda csapata az idei regionális döntőben, nehéz ellenfeleket legyőzve menetelt az elődöntőbe. A döntőbe jutásért, egy izgalmas mérkőzésen sajnos alul maradtunk, így csak a bronzéremért játszhattunk. Ez a mérkőzés még nagyobb izgalmakat hozott, hosszabbítás után 1 ponttal kaptunk ki, így az előkelő negyedik helyen végeztünk. Az országos döntőre, sajnos csak az első három helyezett kvalifikálta magát.

Csapat tagjai:           Tichov Dominik  12.b

Kovács Domonkos  12.b

Pintér Máté 11. b

Fetter Bálint  11.d

Nagyon büszkék lehetünk a csapat tagjaira, akik mindent megtettek azért, hogy a legjobb eredményt elérve öregbítsék iskolánk hírnevét. Nagyon színvonalas tornán mérettetek meg és értek el szép sikereket. Sok sikert kívánok nekik a továbbiakban is a tanulás és a sport terén egyaránt. Végzőseink nagyon fognak hiányozni.

Kertészné Németh Csilla