Tehetséges Gyermekekért Alapítvány

Iskolánk alapítványa az 1995-ben bejegyzett Tehetséges Gyermekekért Alapítvány, amely diákjaink tanulmányi és sportsikereinek elismerését, a rászorultak támogatását (osztálykirándulás, ebédbefizetés, tankönyv beszerzés, kollégiumi díj) tűzte ki célul.

A kiemelkedő tanulmányi és versenyeredményeket elért diákok közül a tantestület döntése alapján egy (vagy kettő) végzős tanuló az „Év tanulója” elismerésben részesül. A díjjal járó pénzjutalmat alapítványunk biztosítja. A tanulmányaik során mindvégig kitűnő eredményt elérő tanulók szintén pénzjutalomban részesülnek. A díjak és jutalmak átadására ünnepes keretek között, a ballagáskor kerül sor.

Várjuk nagylelkű támogatásukat, hogy az arra érdemeseket jutalmazni, a rászorulókat pedig támogatni tudjuk.

Alapítványunkat a következőképpen támogathatják:

 • a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásával
  • A kedvezményezett neve: Tehetséges Gyermekekért Alapítvány
   Adószáma: 18667352-1-13
   Címe: 2085 Pilisvörösvár, Szabadság u. 21.
 • közvetlen átutalással
  • OTP-folyószámlánkra: 11742245-20048295
 • az alapítványi bál bárminemű támogatásával
  • belépőjegy, támogatójegy vásárlása
  • tombola, sütemény felajánlása
  • önkéntes segítői feladatok vállalása a rendezvényen