Aranyeső Pécsen a német nemzetiségi iskolák sportversenyén

Pécsen a Koch Valéria Iskolaközpontban rendezték meg a német nemzetiségi középiskolák sportversenyét. Az eseményen a házigazda Koch Valéria Iskolaközpont mellett Bajáról a Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja, Budapestről a Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium, valamint a Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium tanulóinak csapatai versenyeztek.

Az intézmények csapatai három versenyszámban (lány röplabda, fiú röplabda és fiú labdarúgás) mérték össze tudásukat.

Iskolánk tanulói kiemelkedően szerepeltek, mind a három csapatunk kupagyőztes lett. Minden tanulónk sikerélményekkel gazdagodva aranyéremmel a nyakában zárta a napot.

Gratulálunk a sportolóinknak és edzőiknek Friedl-Aliczky Barbarának és Engerth Csabának!