Diákjaink sikere a 2021/22. évi Országos Nemzetiségi Fotópályázaton

2022. május 24-én tartották az Oktatási Hivatal Nemzetiségi Pedagógiai Oktatási Központja által kiírt Országos Nemzetiségi Rajzverseny és Fotópályázat díjátadó ünnepségét az Országgyűlés Irodaházában.

A versenyre iskolánk három diákja is benevezett fotójával. A kiírás szerint a pályaműveknek kapcsolódniuk kellett valamely magyarországi nemzetiség életéhez. Két kategóriában – felső tagozatos és középiskolás – hirdették meg a versenyt, melyre több mint 100 pályamunka érkezett, ebből kb. 30 a középiskolás kategóriában.

Dudás Hédi, 11. a osztályos tanulónk az 1., míg Czibolya Virág, a 10. c osztályból a 2. helyen végzett.

Gratulálunk a tanulóknak ehhez a szép eredményhez és további sok sikert és jó fotózást kívánunk nekik!