Diákolimpai Országos Döntőbe jutottak fiú röplabdásaink!

Az új év első sportversenyén fantasztikus sikert ért el a VI. korcsoportos „A” kategóriás fiú röplabdacsapatunk. A Dunaújvárosban megrendezett Országos Elődöntőn, előbb a nagy esélyes házigazda Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium,Technikum, Szakképző Iskola és Általános Iskola csapatát győzte le 3:1-re, majd a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma együttesével szemben diadalmaskodott 3:0-ra.

Ezzel nagy meglepetésre megszerezte az aranyérmet és bejutott a január 27-30. között Békéscsabán megrendezésre kerülő Országos Döntőbe!

A csapat tagjai: Bandi Bernát. Bandi OLivér, Czibula Bence, Krisztián Tamás, Macean Márk, Nyirák Martin, Szabados Marcell, Ujvári Csoma, Varga Dániel

A kiemelkedő eredményhez gratulálunk a csapatnak és felkészítőjüknek Friedl-Aliczky Barbara tanárnőnek! Sok sikert kívánunk a döntőben is!