Kiss Zsófia 12. c – 5. HELYEZÉST ÉRT EL A NÉMET NYELVŰ VITAVERSENY ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐJÉBEN

Kiss Zsófia, 12. c osztályos tanulónk a Vitázik a világ ifjúsága német nyelvű vitaverseny országos elődöntőjében az 5. helyezést érte el. Az online elődöntőben 16 diák vett részt képviselve saját gimnáziumukat.

A vita témája az volt, hogy a szociális médiában láthatóak legyenek-e a fiatalok számára a különböző online reklámtartalmak.

Zsófi élményei a vitaversenyről:

„Nagyon sokat tanultam e projekt során, mindenekelőtt azt, hogy hogyan lehet felépíteni egy jól strukturált beszédet. Nagyon élveztem, hogy sok kíváncsi és izgalmas emberrel ismerkedtem meg és örülök, hogy lehetőségem volt arra, hogy a német tudásomat is fejlesszem.

 

Felkészítő tanárok: Dr. Gór Szilvia és Bán Áron

Az eredményhez szívből gratulálunk!