Labdarúgóink sikere a Diákolimpia Országos Döntőjében

Május 27-29-ig Zalaegerszeg adott otthont az ország legjobb V-VI. korcsoportos labdarúgói versenyének. Az eseményen a megyék bajnokai és Budapest első helyezettje, összesen 20 csapat vehetett részt.

Iskolánk tanulói Pest megye bajnokaként kvalifikálták magukat a döntőbe.

Csapatunk mindkét versenynapon nagyon jól, fegyelmezetten és taktikusan játszott, 5 szép győzelmet aratott. Sajnos azonban a 4 közé jutásról döntő mérkőzésen egy izgalmas, balszerencsés meccsen egy gólos vereséget szenvedett Veszprém megye bajnokától, akik ezután az országos dobogó csúcsára is felállhattak. Játékosaink így „csak” az 5. helyért küzdhettek a továbbiakban, amit sikerült is megszerezni.

Ez az eredmény azért is kiemelkedő, mert országos szinten közel 300 csapat indult a versenyben.

Gratulálunk csapatunknak és további sikereket kívánunk!