NYÍLT NAP A SCHILLERBEN (2021. december 11.)

Kedves Érdeklődők!

Iskolánk 2021. december 11-én (szombaton) nyílt napot tart, melyre szeretettel várjuk Önöket!

8:30-tól Igazgatói tájékoztató keretében bemutatjuk intézményünket, majd nyílt órákat tekinthetnek meg.

A járványügyi helyzet miatt, a 29/2021. EMMI (XI.19.) határozat értelmében, 12 év felett csak a védettségi igazolással rendelkezőket engedjük be az épületbe. Védettségi igazolással nem rendelkező 12 év alatti diák védettséggel rendelkező szülővel vehet részt a nyílt napon. Vendégeink számára az épületben való tartózkodás teljes időtartama alatt kötelező lesz a maszk viselése. Kérjük, csak tünetmentesen, egészségesen vegyenek részt a rendezvényen!

Megkérjük a szülőket, hogy egy diákkal csak egy szülő érkezzen. Egy látogatható órára maximum 10 érdeklődőnek fogunk jegyet kiadni.

A beléptetés és a regisztráció miatt, kérjük 7:45 és 8:20 közé tervezzék érkezésüket!