Nyílt nap másképp

Kedves Érdeklődők!

A jelenlegi járványügyi helyzet miatt nincs lehetőség a személyes jelenléttel járó „hagyományos nyílt nap” megtartására, így az eredetileg október 16-ra és december 12-re tervezett nyílt napok helyett rendhagyó módon szeretnénk bemutatni Önöknek iskolánkat. Az alábbi linkeken megtalálhatnak minden fontos információt intézményünkről és a beiskolázással kapcsolatos tudnivalókról.

Intézményvezetői tájékoztató videó:

A tájékoztató videóban látható prezentáció:

Nyílt nap-prezentáció 2020

Ajánljuk figyelmükbe az iskola épületében működő családias, hangulatos, jól felszerelt kollégiumunkat:

Kollégium bemutatása

Szülői vélemények iskolánkról:

Diákjaink így látják iskolánkat:

Bízunk benne, sikerült képet kapniuk intézményünkről.

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!