Schilleresek a városi jégpályán

Peterdy Janka képviselte iskolánkat a pilisvörösvári korcsolyapálya megnyitóján, ami december első péntekjére esett. Lenyűgöző korcsolyabemutatójával elkápráztatta a közönséget. Egy 38 elemből álló műkorcsolyabemutatót láthattak, amit heteken át tartó felkészülés előzött meg. Janka, elmondása szerint nagyon jól érezte magát a bemutató közben, hiszen egy sikeres bemutatót tudhat maga mögött, amit a bemutatót követő tapsvihar is jelzett. Már régóta várt egy ilyen lehetőségre, hogy megpróbáltathassa magát, és felléphessen a közönség előtt. Az előadása után átadta a jeget a többi fellépőnek, majd a közönség is birtokba vehette a pályát.

Az elkövetkező hetekben iskolánk több tanulócsoportjának is lehetősége lesz kipróbálni ezt a szép téli sportot, melyért köszönetet mondunk Pilisvörösvár Város Önkormányzatának és a Művészetek Háza munkatársainak.