Sikerek a II. Nemzetiségi Sporthétvégén

Március 24-26-ig Pécsen rendezték meg a II. Nemzetiségi Sporthétvégét, melyen a Magyarországon élő nemzetiségek középiskoláinak csapatai vettek részt. Három német, két szlovák és egy-egy horvát, román és szerb iskola vetélkedett.

A lányok röplabdában, a fiúk labdarúgásban mérték össze tudásukat.

Iskolánk csapatai kiemelkedően szerepeltek. Lány röplabda csapatunk nagyon lelkes, jó játékkal a 3. helyen végzett.

Fiú labdarúgóink címvédőként ismét a bajnoki címig meneteltek és megnyerték a kupát.

A sportversenyek mellett kulturális és szórakoztató programok (intézmények bemutatkozása, nemzetiségi táncház, Államtitkársági válogatott – Diák válogatott labdarúgó mérkőzés, nemzetiségi disco) is színesítették a hétvégét.

Gratulálunk tanulóinknak, akik nem csak a sportpályákon, hanem az egész hétvégén méltóképpen képviselték iskolánkat. Sportsikerekkel és nagyon kellemes élményekkel gazdagodva térhettünk haza és várjuk a következő Nemzetiségi Sporthétvégét, amelyet várhatóan Gyulán rendeznek meg.