Sikerek a III. Nemzetiségi Sporthétvégén

Március 22-24-ig Gyulán rendezték meg a III. Nemzetiségi Sporthétvégét, melyen a Magyarországon élő nemzetiségek középiskoláinak csapatai vettek részt. Három német, két szlovák és egy-egy horvát, román, szerb iskola vetélkedett.
A lányok röplabdában, a fiúk labdarúgásban mérték össze tudásukat.
Iskolánk csapatai ismét jól szerepeltek. Lány röplabda csapatunk nagyon lelkes játékkal, a 4. helyen végzett, és sportszerű, szimpatikus hozzáállásával elnyerte a házigazdák különdíját.

Fiú labdarúgóink helyenként jó játékkal, végig nagyot kűzdve, a bronzéremig meneteltek.

A sportversenyek mellett kulturális és szórakoztató programok (intézmények bemutatkozása, nemzetiségi táncház, Államtitkársági válogatott – Diák válogatott labdarúgó mérkőzés, nemzetiségi disco) is színesítették a hétvégét.

Gratulálunk tanulóinknak, akik nem csak a sportpályákon, hanem az egész hétvégén méltóképpen képviselték iskolánkat. Sportsikerekkel és nagyon kellemes élményekkel gazdagodva térhettünk haza és várjuk a következő Nemzetiségi Sporthétvégét!