III. helyezés a Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fordulójában

A 7.-es és 8.-os korosztálynak szervezett Bolyai Természettudományi Csapatversenyen iskolánkból 9 négy fős csapat indult. A versenyen 4 tantárgy (fizika, kémia, biológia, földrajz) tananyagából összeállított feladatlapot oldottak meg a csapatok. A szervezők 11 régióra bontották az országot. Csapataink ezek egyikében, a Nyugat-Pest megye régióban indultak. Négy csapatunk is a legjobb 10 között végzett. (A 8.a-c csapat, a 7.a, a 7.b, és a 7.c egyik csapata). A legjobb eredményt a 7.c csapata érte el, ők meghívást kaptak a legjobbak számára szervezett díjkiosztóra is. A megyei forduló III. helyén végeztek!

A csapat tagjai: Köves Anna, Arnold Roland, Nyári Gergely, Klein Xavér voltak.

Felkészítő tanáraik: Fosztó Gabriella (kémia), Fischer Mónika (biológia), Miereisz Éva és Pető Bernadett (földrajz), Berkó György (fizika)

Gratulálunk a kiváló eredményhez diákjainknak és felkészítő tanáraiknak egyaránt!