Tanévzáró kollégiumi kerti parti

A kollégium tanévzáró partiján először is összegeztük és értékeltük a tanév eseményeit. Megdicsértük azokat a tanulókat, akik a legjobb tanulmányi eredményt érték el, akik a legaktívabbak voltak a közösség életében, akik a legnagyobb rendet tartották a szobájukban.

Megköszöntem kollégáim: Egri Ildikó, Majnek Éva, Mirk Ágnes, Tóth Eszter és Szíjártó Judit munkáját. Diákjainkkal együtt elköszöntünk a nyugdíjba vonuló Majnek Éva tanárnőtől, aki 12 évet töltött a kollégiumban. Hiányozni fog nyugodt, empatikus személyisége, az általa tartott foglalkozások, mint a Deutsch mit Medien és a háztartástan.

Közös vacsora következett, melyre a diákok kedvencét, hamburgert kaptunk, és meglepetésként a konyha ajándékát, egy hatalmas citromos joghurttortát. A bőséges étkezés levezetése egy óriási vízibomba csata volt.

Virág Piroska